fbpx

Progenetic Pro BCAA

 

Jest to kompleks aminokwasów rozgałęzionych w połączeniu z wyselekcjonowanymi szczepami bakteryjnymi – Bacillus subtilis Natto ATB – BS049 oraz Bacillus Coagulans ATB – BCS 042. Są to aminokwasy egzogenne czyli takie, które należy dostarczyć do organizmu z zewnątrz, ponieważ organizm nie jest w stanie sam ich wyprodukować.

Progenetic Pro Creatine 3CM

Kreatyna to jeden z najlepiej przebadanych i najczęściej stosowanych suplementów diety na świecie. Każdy pasjonat sportu wie, jak wiele może zdziałać systematyczna suplementacja tym związkiem chemicznym. Kreatyna wpływa korzystnie na przyrost tkanki mięśniowej, poprawia wydolność organizmu czyniąc trening bardziej efektywnym, czy w końcu zwiększa odporność na zmęczenie. Marzysz o odpowiednio ukształtowanej sylwetce? Chcesz osiągać coraz lepsze wyniki? Odpowiedź jest jedna – ProCreatine 3CM

Progenetic Pro Thunder

 

Przedtreningowy suplement diety.  Kofeina przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości podczas wysiłku, pomaga poprawić skupienie i koncentrację. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Produkt dla osób wykonujących ćwiczenia wytrzymałościowe.

PROGENETIC PRO Whey 960g i 480g

Rewolucyjny produkt na rynku. Innowacyjne połączenie izolatu białkowego WPI  z wyselekcjonowanymi szczepami bakteryjnymi – Bacillus subtilis Natto ATB – BS049 oraz Bacillus Coagulans ATB – BCS 042!

Białko jest podstawową cząsteczką budująca ludzki organizm – stanowi 90% bezwodnej masy ciała dorosłego człowieka a zdrowy organizm traci go około 30g dziennie. Trening fizyczny, intensywna praca i stres dodatkowo wpływają na zwiększone zapotrzebowanie organizmu na ten makroskładnik. Bierze ono udział w wielu podstawowych procesach funkcjonowania organizmu. Skutkiem intensywnego treningu jest wzrost tkanki mięśniowej, co przy odpowiedniej podaży białka daje znakomite efektyDlatego tak ważne jest dostarczanie odpowiedniej ilości pełnowartościowego białka do Twojego organizmu podczas codziennego odżywiania.

SZAKER PROGENETIC 500 ML

 

PROSTY W OBSŁUDZE NIEPRZEPUSZCZAJĄCY PŁYNÓW

Moje konto