fbpx

Jesteś trenerem?

Jeśli uprawiasz regularnie sport, jesteś instruktorem / trenerem personalnym, trenerem pływania, boksu, piłki nożnej czy każdej innej dyscypliny lub jeśli prowadzisz siłownię czy klub sportowy… i lubisz dzielić się z innymi nowinkami ze świata sportu, dietetyki i zdrowego trybu życia, jesteś mistrzem w motywowaniu innych do działań – dołącz do Nas. Twój potencjał pomoże innym w odnalezieniu w sobie pasji i energii do zmiany swojego życia. Wiemy Trenerze, że to właśnie Twoja praca pozwala innym stawiać  sobie cele, których realizacja prowadzi do uzyskania wymarzonej sylwetki, opanowania trudnej techniki czy po prostu poprawę sprawności fizycznej . Zarejestruj się na portalu Progenetic, niech cały świat zobaczy, że są ludzie na ziemi, którzy żyją nie tylko dla siebie ale również po to, by pomagać innym. Dołącz do ogromnej społeczności Progenetic i zmieniaj świat na lepsze.

Jak utworzyć profil trenera?

Aby utworzyć profil trenera musisz wykonać poniższe 3 kroki
  1. Zarejestruj się – czyli utwórz konto użytkownika – to tylko konto na które możesz się zalogować – profil trenera możesz wypełnić, gdy się na nie zalogujesz.
  2. Uzupełnij dane profilu trenera – gdy jesteś zarejestrowany i zalogujesz się na swoje konto, to możesz wypełnić/edytować dane profilu trenera w zakładce Moje konto -> Mój profil trenera.
  3. Wyślij prośbę o publikację profilu – po uzupełnienu i zapisaniu danych profilu trenera kliknij przycisk z prośbą o publikację profilu. Administrator opublikuje Twój profil po zapoznaniu się z uzupełnionymi danymi.
Moje konto